Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Just Eat Takeaway zegt Britse beursnotering op

Just Eat Takeaway zegt Britse beursnotering op
Beeld: ABM Financial News

(ABM FN-Dow Jones) Just Eat Takeaway heeft zijn notering aan de beurs in Londen opgezegd. Dit maakte de maaltijdbezorger woensdagochtend bekend.

Daarmee denkt de maaltijdbezorger de administratieve rompslomp, complexiteit en kosten te verlagen. 

De laatste handelsdag van de Britse aandelen zal op 24 december zijn. Per 27 december is de zogeheten 'delisting' een feit.

Beleggers kunnen hun stukken omzetten naar aandelen die aan Euronext Amsterdam genoteerd zijn. 

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. Eminence kleiner in Just Eat
  2. Gesteggel rond Just Eat Takeaway

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
JUST EAT TAKEAWAY kopen verkopen

86% zegt kopen

36 stemmen

Gerelateerd

Reacties

3 Posts
| Omlaag ↓
  1. Jeronimo 27 november 2024 08:36
    Goedemorgen allemaal,

    Na een lange periode van stilte en blijkbaar voorbereidingen, zet Jet nu de juiste stappen door de organisatie efficiënter te maken en de winstgevendheid te vergroten. Eerder werd in dit forum melding gemaakt van een efficiencyslag op het hoofdkantoor. Of weet Jitse meer en is hij zich aan het klaarmaken voor Dd/Prosus? Voorlopig is de trend up en is dit weer een negatief signaal voor de shortsellers… €20 voor het einde van het jaar!
3 Posts
|Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.