Ontvang nu dagelijks onze kooptips!

word abonnee
Van beleggers
voor beleggers
desktop iconMarkt Monitor

Deutsche Bank verhoogt koersdoel ASML

Deutsche Bank verhoogt koersdoel ASML

(ABM FN-Dow Jones) Deutsche Bank heeft donderdag het koersdoel voor ASML verhoogd van 825 euro naar 875 euro, met handhaving van het koopadvies. Dit bleek uit een analistenrapport van de Duitse bank.

Analist Robert Sanders sprak naar aanleiding van de kwartaalrapportage van afgelopen woensdag van een "sterke" orderinstroom, aangejaagd door DUV. Waar de markt op circa 4 miljard euro aan nieuwe orders rekende, presenteerde ASML 7,1 miljard euro aan nieuwe orders.  

Ook de uitspraken over het lopende kwartaal konden op goedkeuring rekenen van Sanders, die wel benadrukte dat er wat onduidelijkheid was over eenmalige posten, en dat nam "misschien een beetje de glans weg van een verder geweldig rapport". 

De analist verbaasde zich er daarnaast over dat tijdens de toelichting voor analisten geen vragen werden gesteld over de "monsterlijke stijging" in drie maanden tijd van de bruto kasstroom, naar 7,8 miljard euro.

Sanders rekent er dan ook op dat het aandeleninkoopprogramma, dat sinds april is opgeschort, weer op korte termijn zal worden opgestart. 

Het aandeel ASML sloot woensdag in Amsterdam 5,5 procent hoger op 682,50 euro en won donderdag 1,8 procent kort na de start van de handel.

Bron: ABM Financial News


ABM Financial News is dé leverancier van beursnieuws in de Benelux. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.

Lees over dit aandeel ook

  1. ArcelorMittal en Aperam weekwinnaars
  2. ASML: vraag naar geavanceerde chips blijft toenemen

Community trend

Zal het aandeel stijgen of dalen naar aanleiding van dit nieuwsbericht?

Aandeel Kies Huidige trend
ASML kopen verkopen

95% zegt kopen

19 stemmen

Gerelateerd

Reacties

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met je emailadres en wachtwoord.